Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

aşkın koması

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

aşkın koması Empty
MesajKonu: aşkın koması   aşkın koması I_icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 4:05 pm

aşkın koması
yalanım yok ne ölesiye tutkulu bir aşk hikayesi olamadıya, öylesine bi heves de değildi belki ama geçer zamanla. zaten ne yaşadıkki senle, adam gibi..
uğruna ölmek değildi illede sevmek ama rüzgara sırt çevirmek de olamazdıya, göğüs germekti.
"korku" dediğin herneyse düpedüz saçmalıktı. insan defalarca sevebilir miydi? bir defaya mahsus muydu yoksa senmi haklıydın? geç mi kalınmıştı sevmek için yada erkenmiydi? evet, unutmak zaman alırdı yeni yeni başlangıçlarda öyle. ama unutmak bile bile üstüne gitmek ve her fırsatta söz etmek değildi. belkide tam zamanıydıda sen yanılıyordun..
bu kadar mıydı.. terketmek bu kadar basitti senin için. hiç için yanmadan söyledin bana. düşünülmek.. düşünülmek nasıl bu kadar acı verirdi insana.. beni düşünme öyleyse istemem, gitme..
birde küçük masum kaçamaklar değildi onlar, pembe yalanlar değildi? yeterince ağırdı hepsi, asıl kızgınlıklarımdı fındık kabuğunu doldurmayan.
alıp başını gitmek gibi kolaydı gerisin geriye dönmek.. çoğalan şey gerçekten de sevgi olamazdıyai hadi neyse.. hani peki ilgin nerde, sevgin nerde, nerde dünkü heycanın? bu sevgi değildi. başka birşeydi birtürlü kabullenemediğin ama sevgi değildi.
yine mi döndmüştü korku "elveda" dememişmiydik oysaki biz ona.
belkide şimdi tam zamanıydı.
zaman bile bizden yana değildi ki, biz..
zamana suç atmak saçmalıksa, suçlu kimdi? kimdi böyle zorlaştıran? kader mi?
biz kimden yanaydık. ikimiz bir miydik yoksa ayrı mı?
bir aşkın komasıydı bu yaşadığımız.
neydi galip gelen: senin korku diye süslediğin gerçeklerin mi yani senmi??
bu korku gerçekten de varmıydı? yoksa küçük pembe bir yalan mıydı o da??

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

aşkın koması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AŞKIN İHTİYACI
» !!!ASKIN ACI HALI!!!
» aşkın büyüsü
» Aşkın Hikayesi
» BIR ASKIN ILK SOZLERI