Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Sen benim tek yalanimsin..

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Sen benim tek yalanimsin.. Empty
MesajKonu: Sen benim tek yalanimsin..   Sen benim tek yalanimsin.. I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2014 10:27 am

Yeni doğmus bir bebeğe hayatı anlatmak kadar zordu seni anlatmak. kelimeler düğüm düğüm saklandı hep damarlarımda. birini çıkarabilsem çorap söküğü gibi hepsi art arda dökülecekti ellerine. ben ne o kelimeyi ne de onu kullanabilecek doğru zamanı bulamadım!yeni koparılmış bir gül gibi masumdu sevgim. ruhumu yeşertip o güle bir kaç yaprak yaptım ve sonrasında ufak bir dal! hayatımdaki bütün renkleri bir bir sürdüm yapraklarına yalnız siyahla beyazı ayırdım kendime. kırmızıyı da kendi kanımdan çaldım ve öylece bir hayatı o güllerle birlikte ellerine sundum. yine de umursamadın! biliyorum çıkmaz sokakların, adressiz sorguların içinde çıldırmaktasın. biraz da yorgun. düşüncelerin bir uçurum ötesi. duvar çökecek sanki. sakın başını kaldırma göğe. yürüyen bulutları üstüne geliyor zannedeceksin..bir adım bile atma. sonrası uçurum sevgili. beni ve sana ait olanları bırakıp gitme ölüme gözlerindeki sıcaklığa doyamamışken musalla taşının soğukluğu nerden çıktı sevgili.ayaz kesse de ellerini, yüzünü esirgeme beni.kıyma beni. eğdirme başımı. ezdirme gülüşlerimi. ben seninle varoldum. ya yanında beni götür, ya da beni de öldür.senden mucizeler istemiyorum.senden kalanlardan, seni alıyorum,sonunda sensizlik. sana bensiz olanlardan, seni goruyorum,başında sonsuzluk kalıyorum. bir soru arıyorum,bütün cevaplara. seni gömmeye yer kalmadı yüreğimde,senden başka. artık mezar aramıyorum. seni ne kadar sevsem, o kadar pişman olacaksın, acı çekmeni istemem; ama gözyaşlarım yerde mi kalsın? sen şimdi dönüşü olmayan bir zamansın, seni bana unutturacak herşey, sensizliğinden utansın. seni yazarken ağladığımı gizle, kimse bilmesin. damlalarca boğulmadan belki,belki birgün... yok,hayır dönemezsin. bir korku taşır gözlerin, şimdi yükün benden ağır bilmezsin. dudağında vakitsiz bir ayrılık türküsü kalırım belki, yarım kalır herşey yine, üşütür yabancı gözler seni,ellerin hiç ısınmaz. o zaman söylersin. şimdi rüyalarımım görülmemiş,en güzel yerindesin; söylenmemiş şarkıların tınısında. oysa hep hayallerimi süslemiştin, bana yoldaş olmuştun yalnızlığımda. vakti geldiğinde paylaşacaktım senli günlerimi, sevdiklerimle. anlatacak…anlatacak… anlatacaktım. susmak bana göre değildi, hep konuşacaktım. şimdi ise boğazıma düğümlenen kısık sesli, kırık kelimelerimi yutkunuyorum. koşup serabına, başa dönüyorum. acaba yanı başımda saklanıyor musun? yoksa sahiden uzaklarda ellerini tutacağım zamanı mı bekliyorsun, bilmiyorum ama... ben yıllardır koşup serabına sana kavuşamıyorum. uzun zaman oldu İçimdeki maviler donalı ... kendim seçtim sevdayı tek başıma yaşamayı ... yalnızlığımın sorumluluğunu taşıyacak kadar da yürekli olduğumu düşünür ve söylerdim herkese gururla ... geceler sancı olur İşlerdi İçime ama yüreğimde yaşattığım sevdamı düşündükçe İçime yayılan sıcaklık alıp götürürdü tüm sancılarımı ..geceler yaşadı gözlerinden akan yaşlar sevğisinin tek kanıtıydı, önce sokak o kadarda onun gibiydi aylarca ona sarılıp ağladı geceleri onunla tüketti onsuz bir dakika duramıyordum ama bunları bildiğin halde onu sözlerimle çok kırıyordum, sevdiğini tanıyamaz oldu bu benim sevdiğim olamaz diyip ağlıyordu, sevdiğinin karşısına geçip ben seni sevdiğim için seviyorum dedim...sen beni sevmediğin için değil, dedi bu ask olamaz ben seni sevemem dedi.. sonradan öğrendi olduğunu.. ama sevda tohumlarını ekmişti bir kere. vazgeçmedim onu sevmekten, sevdiğim o canım her şeyim ona dedim.. bütün gökyüzüne bütün dünyaya haykırdı onu çok sevdiğini..yalnizlik kapimi çaldi ecel kapimda nöbet tutar oldu kahrolasi anilarim uykularimi böler oldu uykularimdan kalkip sigara üstüne sigara içer oldum senli günlerimi özler yokluğuna isyan edip ağlar oldum seni bukadar çok severken sensiz kaldim tahammül kalmadi yalnizliğima dönmezsin ya biliyorum gel demiyorum ümit etmiyorum artik bu soğuk yaz akşaminda seni göz yaşlarimla beklerken azraile kafa tutup ismini anip öleceğim ölürken sonkez yokluğuna isyan edeceğim....Bulunmamis kitaplar bas ucumda duran... çantamdaki bahar.. defterlerin arasinda unutulmus güller, postada mektuplar...uzakta bir sehrin issiz kaldirimlarinda unutulmus, ayaklar altinda yipratilmis onurlu hatiralari askin... ahh dallari agaçlarin... dalgalarin selamini dallarda serçelere getiren yanlis rüzgârlar da bu matemli sessizlige katilsin...ve bir gül olsun yanginlardan arta kalan! bu sehir yansin, hiç acima! ve ardimdan yalniz cevapsiz sorularim aglasin... sevdamin adi, kaderde sakli, kalsin! iste sana son sözüm bu, sen benim tek yalanimsin...

( Yazan YakupHan ulu )

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Sen benim tek yalanimsin..
1 sayfadaki 1 sayfası