Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

GULE GULE

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

GULE GULE Empty
MesajKonu: GULE GULE   GULE GULE I_icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 7:03 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sen istedin bu ayriligi bendeyil yuregime birer birer atigin kursunlar bedenimi parcalara ayirirken son kez arkana bile bakmadin ...Ne bir tebesum ne bir veda yoktu gozlerinde... Ofkenin intikamin nefretin izleriyle sonkez bile olsa hatiralar guzel gunler icinde olsa bile ardina bakabilirdin ..
Ardinda biraktigin senin icin goz yaslarini saklamaya calisirken bile yuregine saplanan aciyi dindirmeye calisiyordu .... Teseli ediyordu kendini gitmez o benim sevdigimdir.. Sevdamdir gitmez diyordu usulca sesizce ,,oysa sen gitmeyi sectin..
Sevda demistik sevmistik delicesine yureklerimiz bu sevdanin etesinde yanarken gecelerimiz sabah olurdu zamanin nasl gectigini bile bilemedigimiz o masum geceler icin bile bir kez olsun dusunmedin...
Bumuydu senin sevdan bumuydu sevgi sozcuklerini kulanirken bakmaya doyamadigin ardinda biraktigin sevdan bumuydu..
Nasil kiymistin... O kapidan cikip giderken yureginde hicmi sizi duymamistin gozlerinden bir damla yasdami bile akmadi yanaklarina ,ellerin kapiyi uzanirken bile hicmi ,hicmi titremedim... Yaa ayaklarin nasil cikmana izin verdi ..
Nasil;
Ofke kustugun yureginden sevdanin sizisidami hic kalmamisti ...
Nasil kiymistin nasil cikip gidebilmistin.... Hala aklim almiyor....Yerim yoktu yureginde oyle deyilmi silmistin beni ,Coktan mezarimi hazirlamistin... Oysa ben bunu fark edememistim..
Simdi kendime kiziyorum..
Kendimden utaniyorum..
Kendimden nefret ediyorum...
Nasil kiymistin nasil ,.
Ardinda biraktigin senin sevdandi senin canindi senin kanindi hepsi yalanmis iste yalanmis.... Bir suclu bulmaliydin... Yuregin rahat olmaliydi... Oldu sonunda mutlusundur simdi .. Sana sadece sunu soyleyebilirimki vijdanin rahatsa vijdanina birakiyorum .. Mutlu ol...Bir damla gozyasim icin olumu bile goze aldigin sen iste bugun ardina bile bakmadan cikip gide bilmistin
Geriye sace yikintilar icinde bir moloz birakarak ..
Neydi bu ofken neydi onca guzel duyguleri gommene sebep neydi gozlerindeki bu anlamsiz nefretin izleri ihanetmiydi? yeterince sevilmemekmiydi ...
Yada sevgimimi isbat edemedimi sana neydi soylermisin...? Beni bu cehenmem atesine atarken sucladigin neydi... sen sizlikten olacegimi i bildigin halde sevdigini soyledigin halde neydi seni benden uzaklastiran ..
Degermiydi soyle degermiydi ardinda gozuyasli yuregi yarali bir sevda birakmaya .
Sen o benim tanidigim adam olamasin... Sen sevdasi ugruna savasmadan gidemezsin Sen askin icin olumu bile goze alan sen o adam olamasin.. Bu sen deyilsin bu benim tanidigim sevdam deyil , bu sevdasi ugruna canimi kanimi verebilecegim sen deyilsin oyleyse sadece ardindan usulca sesizce gule gule git sevdam diye bilirim
Seni cok sevdim yureginde ben olmasamda bu ask birgun unutulsada tek sevdigim sen olacaksin..Belki beni birgun anlarsin .... sana ancak gule gule git askim demek duser bana .....
ELVEDA
LaLe

22 .06.07

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

GULE GULE
1 sayfadaki 1 sayfası