Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Sevda melegim

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Sevda melegim Empty
MesajKonu: Sevda melegim   Sevda melegim I_icon_minitimePerş. Şub. 22, 2007 7:53 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sevda melegim.
Askmiyidi bu yasadigim bilemiyordum............... Yuregim gokyuzunde ucusan kuslar gibi kanat cirpiyordu. ellerim ellerine tutsakti yureginin sicakligini hep hisediyordum............. Gozlerim gozlerinde her gece mehtabi karsiliyordu. Gecmiyordu gunlerim sensiz ,daha gidisini ikinci gunu olmustu bile ama seni deligibi ozliyordum . Yuregim aci cekiyordu yoklugunda...... Seni dusunmek istememe ragmen neyazki dusunmeden ne gunler nede geceler sabah oluyordu. Sen siz birsaniye benim hasretim isyanlarimin cigliklarimin.. Her saniye daha cok yasamama sebebim oluyordu....................... Biliyorum belki hic birzaman donmeyeceksin bana kosmayacaksin ama seni ozlememe de mani olamayacaksin . O gun gitme kaldiyemedim cok isterdim .................... Diyemedim gulum diyemedim. Gidisin bedenimde firtinalar koparmis kalbimim parcalara ayrilmasina sebep oldugu gundu. Gozyaslarimi tutmayi becermistim ama ardindan kendime hakim olamamistim. Seni seviyordum. Hemde delicesine ..... O, gunedek bunu anlamamistim bile sadece seninle cok iyi anlatigimizi saniyordum ve senin yanida bu gulmeyi unutmus yuzumun guldugunu hep dusunuyordum....... Son zamanlarda Senin bana gelisini ozlemle arzuyla bekler olmustum gelmeyincede yuregimin acidigini cok iyi biliyordum artik..................... Ya sesini duymak gozlerine bakamazsam da sesini duydugumda yeniden dogdugumu dusunurdum hep Yeniden hayeler kurmayi seninle sanki bir ruyada yasiyormus casina ,baharda ucusan kelebekler gibi kanatlar cirpiyordum .................... Oyle tatli bir mutlukuk yasiyordum ki Birgun bu mutlulugum biterdiye bir kaygim dusuncem olmuyordu Iste O, ogun gittigin gun dunyam yikilmisti yuregim susmus bedenim ruhumdan ayrilmistim. gittigini dusunmek bile beni deli ederken avuclarimin arasindan kaybolmustun , ve ben sadece susmustum. Gozyaslarim bile kurumustu yuregim tas kesilmis gozlerim tipki buz daglari gibi oylece sabit bir noktada donmustu , aci bile hisetmiyordum artik bedenimde. Neden diyordum neden . Gitmistin iste oylece sessizce ben yokmuscasina gitmistin? Yuregim de gidisinle susmustu artik gulmuyordu O cok begendigin ve hayranlikla izledigin guluslerim yoktu ............... Senin gidisinle artik gulmeyide unutmustum iste . Kendime hep kiziyordum neden herseye gec kalirsin neden.... Onu sevdigimi anlamak icin gitmesimi gerekiyordu ..... Bu dusunceler beni bende alip goturuyordu ........ Bildigim birsey vardi sen istemesende ben seni cok sevmisim megerse .Hayatimin anlami gozlerimin isigi guluslerimmisin...... Ilk askim yaban cicegim misinde bunu cok gec fark etmisim . Uzgunum askim .Uzgun . Sana hala don demiyecegim . Birgun seninde icinde benim gibi volkanlar kaynarsa bana beni sevdigin icin yuregin icin askin icin gelmelisin bebegim ............... Yuregim yuregine hep muhtac olacacak bekleyecek ........... Sevda melegim...

LaLe

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son tarafından Paz Eyl. 09, 2007 11:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Kaptan
MasaLci
MasaLci

Sevda melegim Empty
MesajKonu: Geri: Sevda melegim   Sevda melegim I_icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 10:35 am

...............
puslu qecemde yanlızlıqını döküyorum mescule
uzatıyorum ellerimi olmayana
baharı bekleyen qöcmen kusları qibiyim
kanat cırpmak hayata özqürce
unutmak dünü buqünü yarını
avuntularla qecen zamana inat edercesine
hatırlamak sadece ve sadece seni..
enqinlerde yasayan yunus edasında dalqalarla
sevqiliye kulac atmak
bertaraf olmus düsüncelerimle önümdeki enqelleri yıkmak
istiyorum
tüm tabiaata inat edercesine kavusmak
sadece ve sadece sana..
rüzqarla savrulan hayallerin , yaqmurla yeseren ümitlerin
kar ile örtünen beyaz qelinciqin , simsek ile sekillenen qüzelliqin
varlıqı ruhumu sevince boqan , ulasması imkansız olan seni
sadece seni secti yüreqim sevda melegim...

Kaptan.

Yüregine saglık Sevgili LaLe .
Yine Tüm Güzellikleri Sunmussun Bizlere Tesekkürler.
http://www.yaraligonlum.com
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Sevda melegim Empty
MesajKonu: Geri: Sevda melegim   Sevda melegim I_icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:47 pm

Seninde yuregine saglik sevgili kaptan sende bir geldin pirgeldin vede hosgeldin ....

bir sevda masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Sevda melegim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevda melegim.
»  Çağır Meleğim
» Bir Sevda Masalı
» Bir Sevda Masali
» SEVDA YOLUNDA