Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

SUSMAK NEYDI

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

SUSMAK NEYDI Empty
MesajKonu: SUSMAK NEYDI   SUSMAK NEYDI I_icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 4:39 pm

SUSMAK NEYDI

Yaptigi onca seyden sonra susmaliydim neden ,neden.
Benden bekletileri varmis nasil anlamamisim. Hep sustum ,sonuna kadar sustum.Dusundum gecmisi o adina ask dedigimiz sey neydi. cunku yoktu sadece geriye kalan bir suru haksizliklar ve ihanetlerdi bu bereberlikten.
Iste bana susma konus diyosun.Konusacak hic bir seyimiz kalmadigini goruyordum .Kotu ama dogruydu bu yoktu iste. Basladigimizda her ikimizinde pembe hayelleri vardi, seni tanidigim gun bakislarin hareketlerin kibarligin. Beni cok etkilemisti ve oylesine baglanmistimki ,iste o demekten kendimi alamamistim.
Belki sende benim gibi benden etkilenmistin. Bunu ilk haftasinda bana askim diye hitap edisinden anliyordum sicaciktin beni buyulemistin .Benim icin vaz gecilmezdin artik, mutlu olabilecegim askimi vere bilecegim kisiydin verdim. Butun sevgimi herseyimi paylastim seninle bu oylesine ask deyildi gozumde. Bizim kisi farkliydi en iyisiydi. Bize gore mutluluk ruzgarlari hep bizden yana esiyordu.Gunlerimiz gecelerimiz ve omrumuzun sonuna kadar boyle yasariz saniyordum. Gunler aylar gecmisti farkli oldugumuzu anlamaya baslamistik. artik sIk sik sevgi sozcukleri kullanmayi azaltmistik. Ufak seyler icinde olsa tesekkur sozcugunu kulanmaz olmustuk kulansakta artik bir anlami yoktu sen yaptin ben yapmadim boylece gunler aylar gecip gidiyordu.
Birbirimizden bekletilerimiz olmayinca bu defa hirs ve dusuncelerinizde degisiyordu.Artik oyle anlar gelmistiki sevgi sozcukleri yanlizca cikarlar icin kulaniliyordu.Oysa hani oluduk birbirimiz icin, birimizin bir yeri incinse diyerimiz acisini cekerdi ici yanardi.Gozlerimize bakamazdik bile ,nasilda bu hale gelmistik ,diye dusunuyordum.
acikcasi bu sorunun cevabini bende bilmiyordum.Sevgimiz bitmisti askimizda anlayamiyorduk bakislarimiz degismisti,sanki bazi anlar iki sevdalideyilde iki dusmam gibi birbirimize hayin ve kirici davraniyorduk.Devam ediyordu sozleri sus suusss sen kadinsin sus artik, Bence bunu gurur yapiyordum.
Evet zaten ben bir kadin oldugumu biliyordum ama askim canim yerine sen kadinsin kelimesi beni eziyordu.
Bu tartismalar uzadikca uzuyordu ve sonunda susmayi ogrenmistim. Ama suskunluk beni hic bir dusuncenden vaz gecirmamisti dahada ofkeli ve hircin olmustim her an bir acigini bulmak bana buyuk zefk veriyordu. Susmustum ama nereye kadar bu suskunluk hayir deyildi. Gunler boyle gecerken iste ogun o saat gelmisti. Yuregimdeki herseyin bitigini dusunmustum. Benim icin boylese en saglikli karardi ,en iyisi en guzeli olacagina kadar varmistim.
Cunku o mukemmel asktan sevgiden eser kalmamisti, artik bunu anlamistim bu beraberlik bitmeliydi .
esyalarimi toplayip yagan yagmura bile aldirmadan. Sokaga cikmistim bile, uzerimdeki o tonlarca yuk bu cikisla sanki hafiflemis gibiydi.
Arkama bakmak geldi icimden yapamadim.Baksaydim gecmiste onu nasil sevdigimi dusunur gitmezdi belkide diye geriye bakmamistim yurudum.
Bu benim ona en buyuk intikamim diye dusunuyordum.Veda bile etmemistim cunku aci cekmesini istiyordum.
Oysa suskundu dusunceliydi bakislariylan birseyler anlatmak istiyordu ama soyleyemiyordu.
Kafam karma karisikti ne kadar cabuk uzaklasirsam benim icin okadar iyi olacakti diye dusunuyordum.Cunku hayatimdan cikarmistim onu herseyi bir an once onu tanimadan onceki hayatima donmeyi arzuluyordum. saatler gecmisti yuruyordum yagan yagmurun varligi bile beni etkilemiyordu.
Sonra birden arkama sonkez bakmak istedim. yagan yagmur damlalari her tarafimdan akiyordu.
Durdum bekledim oylece bakmalimiydim. Acaba olmaz dedim ,Geri donus yoktu ileri dedim.Icimden bir hic bir kezden ne olacaki sanki bak diyordu. Durdum sonkez dusundum Arkada kalan onca yil sadece nefretmiydi
belkide biraktigim guzel seylerde vardi.Evet dedim kararliydim bir kez den hic bir sey olmazdi .Ani bir donusle basimi cevirip baktim. Evet cok sey birakmistim.Arkada ama en onemli bir sey vardi.Oda askimdi o bitigini dusundugum askimdi geride biraktigim. yagmur altinda biri daha gozume ilisti, ama o biraz daha ferkliydi benden.Ayaginda ayakabisi olmadan saatlerce yurumustu ardimdan.
O an sanki sesiz bir ormandayiz gibi geliyordu bana her ikimizde de ses yoktu Sadece bakiyorduk birbirimize
Neden sonra o bittigini dusundugum aski hala onun gozlerinin derinliklerinde oldugunu hisediyordum.
Karsidaki kisi sadece sunu soyluyordu.
Askim artik susma konus sensiz yasayamam .
Senin sesine ihtiyacim var.
LaLe

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

SUSMAK NEYDI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SUSMAK NEYDI
» BUZ YANIĞIDIR SUSMAK
» SUSMAK GÜZELDİR
» NEYDI
» ACI NEYDI