Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

ifadesi zor sevda

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

ifadesi zor sevda Empty
MesajKonu: ifadesi zor sevda   ifadesi zor sevda I_icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:44 pm

benim sana karsi olan dugularimi hisetiklerimi yaziyla yazarak ifade edemem bunu ben yaşiyorum ayaklarimin yere basmadigi günler oluyor seni düsündügümde okadar cok aşkla bagliyimki sana bunu burada yazmakla ifade edemem aşk yaşanir anlatilmiyor ve anlatamam da keşke bunu böyle yaziyla deyilde kulagina fisildayarak anlatmayi deneseydim olmazmi gülüm hayatima girdikten sonra sen benim bam baska bir insan oldum nefes alişim bile sen oldun hic olmadigim kadar bir insana bu kadar baglaniyorum sen bu aşk deyilse nedir bazen oluyorki hep yanimda olmani isdiyorum aşkin bukadar güzel olacagini bilseydim seni daha önce tanimak isderdim ama gende ben şansliyim seni tanidim gecde olsa en büyük hayalim birgün seninle el ele deniz kenarında dolaşmak istiyorum ama nasıl ayakkabılarımız elimizde olarak inan dünyada bunu çok istedim olmadı nedeni sevdiğim biri olmadı şimdi senden bunu istiyorum seni çok ama çok seviyorum san bişeydaha itiraf ediyorum ilk defa bir kadın için ağladım bu ağlamak zayıflığımdan değil sana olan aşkımdan dı bunu sende biliyorsun ki seni senden bile çok seviyorum inan çok sende biliyorumki bana karşı boş değilsin ifadesi zor bişey istedin benden azda olsa bşeyler söledim ifadesi gerçekten zor yaşmak gerekiyor bende yaşıyorumm bırak yaşasın bu garip yaşadığımı kelimere sığdıramıyorum o kadar büyükki sığmıyor sayfalar yetmez gülümn
11.09.2009

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

ifadesi zor sevda Empty
MesajKonu: Geri: ifadesi zor sevda   ifadesi zor sevda I_icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 6:05 am

selam gülüm bitanem ben kendimi seni düsünmekten alamiyom cünkü seni taniyali belli sen bütün dünyamı degisdi su dunyada sevmenin ne güzel bir duygu oldunu ögretin sevmek deyil aslinda sevildigini bilmek kadar güzel bir duygu yok gülüm su dünya
sia mahrum kaldigim sevgiyi bana yaşatiyon gülüm ama hayalerim dede yasiyon cünkü ben herseyimi artik senin üzerine kurdum gülüm seninle sinamaya gitmek sen kafani omuza yasladigini hayal ediyom hayali bile güzel gülüm seninle romantik bir oratamda masamizda mumlar kemen ci da güzel bir eser caliyor ama ben bir saniye bile gözümü senden alamiyom cünkü bakmaya bile kiyamiyom okadar güzel ve okadar mahsum bakiyorsunki bunlarin hayali bile güzel yarabim bana bu mutlulugu cok görme diye allahima .seninle el ele tutusmusuz sahil kordo boyunda yürümeyi banka oturum ayin denize vuran simini seyretmek basini omuzuma yaslamisin ben o güzel saclarini oksuyom gülüm yazarken bile yanimdasin gibi oluyom sanki suan yasiyom yazdiklarimi seni gördügümde herseyi unutuyom sanki senin oldgun bam baska bir dünya o dünyada ben kendimi buluyom gülüm yaşamak isteyipte yaşayamadigim duygularimi geri verdin bana simdi ben o hayalrimi rüyamda yaşiyom seninle ama gercekde olmasi icinde canimi verirdim simdi gercekde yasam ayali bana yaşama gücü veriyor ben cok seymi isdiyom su dünyada tek isdeigim mutlu olmak mutlu etmek sabah uyandigim zaman esimin günaydin hayatim kahvalti hazir demesi duymayi aksam eve gelirken esime bir cicek getirmeyi sevdigim bügüne kadar tandigim kadinlardan cok farklisin bitanem cünkü herseyi o güzel gözlerin anlatiyor bakmaya kiyamadigim o güzel gözlerin bana herseyi anlatiyor gülümmm ben su yasadigim duygulari hic tamadim daha böyle güzel hislere hic kapilmadim ama gercekden güzel duylar bunlar insanin yasadigini gülüm ben seni cok ama cok seviyom senin hayalin bile beni mutlu ediyor
12 11 2009

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

ifadesi zor sevda Empty
MesajKonu: Geri: ifadesi zor sevda   ifadesi zor sevda I_icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 6:15 pm

slm gülüm gülüm demye korkuyom cünkü gülün ömrü kisa olur canimsin tek isdegim seninle yeniden bir hayata başlamak gülüm bügüne kadar gördügüm ama yasayamadigim seyleri seninle yasamak isdiyom ben seni tanimadan önce aşk nasil bir duygu hic tamadim gülüm ama seni tanidiktan sonra icimde hep bir sizi haline geldin seni düsündügüm zaman kalp atisim damalar larimdaki kan dolasimim artiyor sen görmedigim zamnlar ben mutsuz pesrisan ama seni görünce herseyden arimis sanki yeni dogmus gibi oluyom seninle sinamaya gitmeyi basini omuza koymani senin o güzel saclarini okmayi canimdan cok isderim sevdigimle elle tutusumusum deniz kenarinda kosmak tatile cikmak esime sabah uynamdan kahvaltisini yatagina götürmeyi hadi gülüm uyan kahvat yapalim surada kac gündür sesini duymuyom seni görmüyom helde seni radyoda görüpde konusmamak kadar acisi bisi yok gülüm allahim al bu canimida bana bu aciyi cekdirme diye cok du ediyom ama olmuyor beni bu aci inan cok yasatmaz gülüm ama sen mutlu olda ben cekeyim bu aciyi tek isdegim zaten senin mutlu huzurlu olmandi benim varligim bile seni mutsuz ederse bile kendimi asla afetmem su dünya tek isdegim senin o güzel yüzün hep gülmesi o güzel göslerinden üzüntüden deyilde sevinc göz yaşlarinin dökülmesini isderim yarapbim benim canimi alsin senin ömrünü uzatsin gülüm inan bunlar icden gelerek söylüyom ama belli sen artik benle sevgili gibi deyilde dost gibi konusmakdan kaciyon ama olsun bitanem sen nasil mutlu oluyorsan öyle olsun bazi zaman cok düsünüyom sana cok haksizlik yaptigimi farkindayim arkadas cevreni benim icin degistirdin konusmaya cekinir hale gelmisdin ama gülüm ben gende seni herkesden herseyden kiskanmaya devam ediyordum ama elimde deyil gülüm ben ilk defa kendi canimdan fazla sevdigim birisi cikdi karsima daha önce bu hisleri duygulari hic bir bayana karsi duymamisdim kiskancligim belkide ondandir birde kaybetme korkus vardi inan seni düsünmeden bir saniyem bile gecmiyor gülüm ama ne olursa olsun seni üzmek de isdemiyom o yüzden susacam gülüm dedim ya allah benim canimi alsin sana eklesin yillar varki ben böyle duygulari hic yasamamisdim demek senle yasayacakmisim bu duygulari hisleri gülüm su dunyada seni kimsenin üzmesine kirmasinsina musade etme o güzel yüzün hic asilmasin gözlerinden yas dökülmesin

17.11.2009

M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

ifadesi zor sevda Empty
MesajKonu: Geri: ifadesi zor sevda   ifadesi zor sevda I_icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 11:50 am

Birbirimizin yüreğine düştüğümüz günü kutluyoruz bugün,
Aynı anda düştük yüreklerimize,
Ne birimiz daha önce, ne diğerimiz daha sonra.
Her geçen gün büyüdü sevdamız,
Yüreklerimizden taştı, tüm benliğimiz oldu.
Kapladı tüm hücrelerimizi.
Her an'ımız, her saniye'miz birlikte geçti
Hiç ayrılmadık, ayrılamadık.
Öylesine büyüdü ki,
Ebedileşti, kutsallaştı.
Bugünden, yarından çıktı.
Artık, sonsuzluktu

ifadesi zor sevda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Sevda Masalı
» BİR SEVDA MASALI
» SEVDA YOLUNDA
» sevda neydi
» kahrolasi bir SEVDA