Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ......

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ...... Empty
MesajKonu: BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ......   BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ...... I_icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 4:08 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sana mucizeler vaadedemem ama mucize aratmayacak kadar çok sevebilirim seni"

Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda...

Ben seni sevdiğimde aklım hür bir çocuktu... Ne istersem yapabileceğimi ol dersem olabileceğini dünyanın ekseninde ömrümü geçireceğimi sanıyordum... Ben seni sevdiğimde en çok kendimi seviyordum...Şimdiyse seni...

Sana dair ilk cümlem -korkuyorum senden- di... O anki gülüşün hala aklımda... Anlayamayan hoşuna gitmiş kafası karışmış bir gülüş... -masalları sever misin ki diye sormak istedin kaç kere- sen gelince dünyama sanki küçük oğlumun masal kitabından bir masal okumaya başladım ... Sonrada okuduğum bu sevda masalını yaşamaya... Bense masalları severdim evet... Ama bunu sana söyleyemedim. Korkuyordum senden... Şimdiyse seni kaybetmekten...

Konuşamıyordum anlatamıyordum dinleyemiyordum dizginleyemiyordum duygularımı içimde deli bir nehir gibi çağlayan aşkı tutamıyordum...

Yapamadığım çok şey vardı... Ama sevdim seni...

Sana mucizeler vaadetmedim... Ama sen mucizenin ta kendisiydin... Ben de seni mucize aratmayacak kadar sevdim...

"Sana Mucizeler Vaadedemem... Ama mucize aratmayacak kadar sevebilirim seni..."

Bir mucize arar gibiydin seni tanıdığımda... Gözlerin nereye baksa aynı soruları soruyordu bana... "Gerçekten aşk var mı?" "Gerçekten sevebilir mi insan?" "Gerçekten bir MaSaL yazılabilir mi bir yaşamdan"...

Öyle çok kırılmıştım ki korkuyordum... Sense hiç kırılmamıştın sanki hayatta yenilmekten korkmuyordun... Sen korkularının üzerine giderken ben kendi korkumun içine düştüm... Yenildim sana... Hayatım boyunca yapmaktan korktuğum tek şeyi yaptım ve aşık oldum sana...

Ama hiç pişman olmadım sonrasında....

Gerçekten aşk vardı...Gerçekten sevilebiliyordu...Gerçekten bir MaSaL yazılabiliyordu bir hayattan...

Ve ben sana yemyeşil bir MaSaL yazdım...İnanıp inanmayacağını düşünmeden masallara... Masalımı yeşillerle donattım. Bunlar mucize değildi hayır...Sana mucize vaadetmedim...Ama seni mucize aratmayacak kadar çok sevdim...

Korkularını silerken senin esiri oldum

"Sana mucize vaadetmiyorum; ama mucize aratmayacak kadar seviyorum seni..."

Sana dair anlatılacak o kadar çok şey var ki aslında... Dedim ya yaşarken anlatamıyor insan... Ne zaman yazmaya kalksam içimden geçen cümleler hep aynı yerde takılıp kalıyor... "Seni çok sevdim ben".... Bundan bir adım öteye geçemedim yıllardır... Yıllardır ne zaman seni yazmak istesem kelimelerim düğümlendi...

Artık senli zamanlarıma "yıllardır" diyebilmenin mutluluğu da eklendi senli mutluluklarıma... Seni tanıdığım için seni sevdiğim için benim olduğun için mutluydum zaten... Ve artık sana "Seni çok sevdim" derken çok geniş bir zamanı anlatıyor geçmiş zamanım...

Ve şimdiki zamanım da çok büyük bir sevdayı...

Bir sevda masalı bu... Ama yazmaya henüz başlamadım... Yazıldığında göreceksin ne çok sevildin...Yazıldığında göreceksin... " BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ......

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ...... Empty
MesajKonu: Geri: BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ......   BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ...... I_icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 12:22 am

KİMİ COK SEVDİNİZ MASALLL Smile)
SEVDİGİNE KAVUSURSUN İNSSALLAH

BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni sevdim,çok sevdim ve hala seviyorum...
» SENİ SEVDİM BEN...
» BEN SENI SEVDIM
» BEN SENİ SEVDİM Mİ?
» Ben seni sevdim...