Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Çünkü yasaktır bana

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Çünkü yasaktır bana Empty
MesajKonu: Çünkü yasaktır bana   Çünkü yasaktır bana I_icon_minitimePerş. Ara. 29, 2016 5:35 pm

Yasak olduğunu bile bile seni sevmek istiyordum ben....her gün her geceye senle umut bağlamak ...kedere acıya beraber ağlamak duyguda olsa senin varlığını yaşamak seviyorum demeni duymak...nefes almak istiyordum senle....yanlızlıgımı unutturmak histe olsa mutluluğu bulmak...gündüzleri elele geceleri karanlığa kafa tutmak aynı filimi izlemek şarkılarda kendimi bulmak aynı takıma destek vermek yastığın yenmeklerden yemek istiyordum....hayallerım büyüktü benim sevgimizin meyvesi geleceğimizin nesli boy boy boy çocuklar olsun küçük şirin bir evde sevgi yoğurmak kollarıda huzur bulmak gözlerinde gülücük olmak giydiğin elbiselerde kokun olsun istiyordum.....sayıklarken seni penpe düşlerden uyandırmak içiçegin suyu ellerimle vermek kafa tutarcasina geceye kadınım diye sevişmek multluktan yorulmak aynı duada buluşmak herşeyimle senin olmak gözlerim senden başka kimseyi görmesin istiyordum....olmadı biliyorum duygular kabus hisler yorgun düştü....ne geceler bitti ne günler geçti sen hiç benim olmadın ki çünkü yasaktır haramdır bana...!!

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Çünkü yasaktır bana
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum Çünkü
» CUNKU BEN OLDUGUMDE ANLADIM
» ÖLMEYECEKTİM ÇÜNKÜ SEN ÖLMEZLİĞİN TA KENDİSİYDİN
» **....SuSTuM... ÇüNKü KaLBiM AcIYoR....**
» ACITIR CUNKU HEP AYNI SONLAR BILIRSIN !!