Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

IKI SATIR VEDA 2018

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

IKI SATIR VEDA 2018 Empty
MesajKonu: IKI SATIR VEDA 2018   IKI SATIR VEDA 2018 I_icon_minitimePtsi Ara. 31, 2018 1:51 pm

IKI SATIR VEDA 2018
[Linkleri sadece adminler görebilir.]

Ey koca yasli cinar yine deva vaktimi geldi.. Sende kucucuk bir bebektin büyüden genc oldun. Yaslandin ve gitme vaktin geldini dusunuyorsun her yapragin son habarda kopup uctugu gibi sende belki birdaha hic bir kimse 2018zi yasayamiyacak bu sayilar birdaha asla yanyana gelmiyecek, bizlerse bu koca yilla ne anilar sigdirdik acilar mutluluklar asklar savaslar barislar bazen üzülduk kizdik sonra yuregimizi yine actik.. Af ettik sevdik sardik kucakladik goz yaslarimiz akip giti anlarda oldu elimizin tersiyle sildigimizde
ve nihayet beklenen gun geldi bu ihtiyatlamis koca ylli ugurluyoruz iste, belkide huzunlerimizi sirlarimizi sigdirdigimiz bu ihtiyar yilla agir gelmis kaldiramamis ve veda etmesi gerektigini anlamistir..
ey 2018 gelisinle mutluluk gidisinle bir huzun kapliyor her bir yeri belki unuturuz seni belki anmayiz adini ama biliyorum. Sen hep anilarimizi sizlarimizi sakliyacaksin ..
Gule gule ihtiyar delikanli gule gule..
( Hosgeldin yeni yil..2019)
31:12:2018
01:01:2019
MaSaL
Bir Sevda Masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

IKI SATIR VEDA 2018
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Yine Satır Satır Sana Kanıyorum...
» EL VeDa
» VEDA MEKTUBU
» BEN YOKKUM ARTIK... HERKES ICIN VEDA BUSEMDIR…
» PORTRE RESIMLER 2018