Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

OYSA BENDE SEVMEK ISTERDIM

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

OYSA BENDE SEVMEK ISTERDIM Empty
MesajKonu: OYSA BENDE SEVMEK ISTERDIM   OYSA BENDE SEVMEK ISTERDIM I_icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2020 8:14 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Öyle  bir duygu ki  kelimeler ifade  edemiyor ..
Kimdin  neydin hayatima bu kadar mudahale etmen dogrumuydu ?

Hic birsey bilmiyordum..
Öyle garip bir duyguydu iste"
oysa okadar cok anlatmak yazmak  hatta bagira ,bagira hAYKIRMAK ISTIYORDUMKI"
icimdeki bu bilinmezi..

Olmuyordu iste " sanki kelimeler kayboluyor sesizce gecenin karanliginda yuregimi dermensiz yorgun bilinmezde
oysa kackare oturdum  su pc basina kackere yazmak icin  yokladim yuregimin mahzenini
Özelmiydin neydin? Ölenmiydin  bilemedim.. bir kimlik lazimdi sana belki hitam icin belki yurek icin bulamiyordum..

Oysa binlerce siiri yuzlerce mektuba konu olan sendeyilmiydin..
 Bukez elim kolum tutsakti sanki" kalemim kirik .. Gizli bir guc tutuyordu ellerimden... Dur bekle diyemedim ..

nasil baslamaliyim nasil  anlatmaliyim  cumleler bir bir dokulmeli ama bilemimiyordum..
 Oysa seni üstgecmem haksizlik olurdu anilarima "
okadar uzun zaman gecmistiki yazlar kis ,kislar coktan bahar olmustu bile
 ve seni hala sakliyordum bilinmezler de ...
Sebebi neydi  anlam veremiyordum .
Sanki  icinde mutluluk mutsuzluk arasi  bir tebesumdun yada bulunmasini istemedigim bir hazine iste"

yada mutluluk gozyasi arasi bir damla  su gözbebeklerim de"
Sorguluyordum  kendimi, hesaplar yapiyordum yok diyordum  olmaz

bukez olmaz  cunku bu yürek daha fazlasini kaldiramazdi cunku okadar genc deyildi ...

zordur belkide,  adinin gectigi her satir cumle olmaya  belkide korkuyordu kalem seni anlatmaya belkide  birseyleri kabulenmek ti adini bulamadigim..
Oysa yillarca yalan bir sevdanin ardindan kosan sanki ayni yurek deyildi de
 Bugunler de yuregimi burkan tek sey olsa gerek  belkide yalan deyilde yuregimin ...

oyle kabulenmesiydi keske
Belkide sevda sandigim seylerin  aslinda yuregimin bana oyunuydu?
Bilmiyorum ben sevdayi sevilmeyi sevmeyi kimbilir belkide ben yalandim.
 Bunu yillar sonra gecmisin penceresinden bakinca  daha da iyi anlamaya basliyordum..
 Cunku aciyi encok ben yasamistim..  Yada sevdayi  yuregime gömen de benmisim. .
 Simdilerde korkularim  yuregime izin vermiyor Dilimin tutulmasi cümlelerin cikmamasi   buyuzden bukadar  belirsiz..

uzaklarda biryerlerde gokyuzun maviligine  kanat cirpan kuslarin ozgulugune imrenen  ben bir yuregime hükmedemiyorum

Oysa hazirdi sevilmeye  acikti kapilari  o heyecani yasamaya,
bahari yuregime cekmeye yazin sicakligiyla kavrulmaya  yada kirlarda bir kelebek gibi ucmaya hazirdim , hazirdu bu yurek
ama olmuyordu iste olmuyordu..
 Her adimda yuregim titriyor korkular izin vermiyordu mutlugu
 tamam bukez  oldu dedigim  an yine kocaman bir sifira onadigimi goruyordum..
 olmuyordu iste tanribana mutlulugu layik gormemisti zorlamanin bir manasi yoktu diye dusunuyordum hep...
bir cesit birseyler oluyor ve acik kapilar bir, bir  kapaniyordu.
 bu sevgisizlik denizi beni olduruyordu bazen korkularim aklim mantigiminin önune geciyor  mani olamiyordu ..
Belkide guvensizlik benimkisi yada  yalanlar?
 Kanadi kirik bir kus gibi yerlerde sürünmek benim kaderim... belkide yasamim boyu

sevilmemek  kadermis demek...

Simdi bu bile bu yazinin  ilk satirlarindaki heyecanim  yazinin sonunda buldugum mutsuzlukla bitecek biliyorum..
icimde biriken mutluluklar husranla son bulacak cunku ben sevgisizlik kurbani biriyim yada sevmeyi bilmeyen bir cocuk gibi
icimi yakan  bu kaderin  karayazinin  agitlari  acilari bu belkide  yalan olan  herseyin  bir cinema filmi senayosudur...
  dilime arasira takilan sarkinin sozleri sonu ayrilikla bitten  ve yuregimin korkusudur kimbilir ..

Söylenmiyor hisetiklerimi  iste"

Korkuyorum sevilmekten, korkuyorum  sevdigimi Söylemekten
biliyorum yuregim istese de

mantigim suss diyor..
 Bekle  yeniden yikilmak var  sabret  diyor
Belkide sevmeye hakin yok diyor...
08-04-2020

MaSaL

Bir Sevda Masal

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OYSA BEN YASIYORDUM
» Oysa ne çok sevebilirdik!!!!!!!
» COK ISTERDIM
» Bilmek isterdim!..
» aşk isterdim öle böyle değil hani ...