Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

BASITCE BIR SONBAHAR HÜZNÜ GIBI SEVDIM ISTE "

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BASITCE BIR SONBAHAR HÜZNÜ GIBI SEVDIM ISTE " Empty
MesajKonu: BASITCE BIR SONBAHAR HÜZNÜ GIBI SEVDIM ISTE "   BASITCE BIR SONBAHAR HÜZNÜ GIBI SEVDIM ISTE " I_icon_minitimePtsi Ekim 04, 2021 1:11 pm

[Linkleri sadece adminler görebilir.]

Basitce Sevdim iste"
Bir Gece yarisi her hangi bir kitabin her hangi bir sayfasinda adinin gectigin de carpan yuregin dinmez sizisini dilemek gibi bir sey.. Seni özlemek..
Hatta umursamadan okumaya devam ettigin kitabin cümlelerini bir bir ardi sira yazili olmasi gibi ve o cumlelerdudaklarindan  dökülmesini beklerken yuregin de baslayano anI yasamak var ya iste öyle birsey...
Seni özlemek yada sevmek  adina sevda denen sey ,iste" her neyse nasil birsey bilmemek ve yasiyarak ögrenmek..  Mesala gece yarisi kitap okumak gibi ve kitabimin kahramaninin hangi mrceraya atildigini tahmin etmek gibi  birsey..

bir heyecan daldigin kitaptan gözlerine cokken uyku gibi birsey seni yasamak...
Ve okudugun kitabin arka sayfasinda ne oldugunu  bilmeden merak etmek gibi birsey senden ayri   seni düsünmek..

Hani birseyler takilir ya aklina yada uykularin kacar ya"" iste oyle birsey seni dusunerek uykulara dalmak..

Hatta gözlerini gokyuzune cevirip milyonlarca yildiz icinde taa  uzaklardaki o tek yildiza takilip kalmak ... Ve  öylece uyumak  iste oyle  masumca birsey seni sana sormadan  sevmek ...

Bazen sevdamidir bu diye dusunmek ve sonra yokya ben sevdali olsam bilmezmiyim diye kendini kandirmak ..
sesizce icinden konusmak sorular sormak cevaplar bulmak hatta bunu herkezden saklamak komik gülunc  oldugunu dusunmek yapmak ama butun bunlari yaparken gulumsemek iste boyle birsey seni sevmek..

sonra  gecer karsiya kendine kah kahayla gulersin... yuzun utanctan kizarir ya, bunada delilik dersin iste oyle deli bir sey..

Bir cok cumlede karsiligi olmayan  bir cok kitapta anlatilmasi sayfalar surer ya iste"

öyle birsey yüreginde hisetmek..
Anlatsan anlamasin susan mana kuramasin..

hani hic taimadigin  birine bir iyilik edersin yada iste" bir ac,ci doyurur yada bir dilenciye para verirsin sokakta, nedenini bilmeden icinden gelir öyle alal ade iste seni sevmekte galiba öyle birsey ..

Bir karsiligi yoktur beklentin hic yoktur,yoktur iste"bilirsin..
Öyle hatta sen istemezsin bile bazen ama yurek iste, ne sorar ne akil danisir...  Karar onundur ona secde edersin...  Bükülür boynun susarsin... Secmistir o, tutulmustur.. sana söz düsmez... Birakirsin kendini öylesine yavasca avuclarina... Sanki butun benligini elecegirmis sana hukmediyordur kucucuk bir et parcasi ,Belkide saygiduyarsin icten ice ....  Tipki bir köyun kiyisindan akip giden nehir misali,  cicil civil kuslar sesleri sarsar her bir yani , ve sen nehrin akisina  kaptirirsin kendini cunku oylesine ahenkli oylesi guzeldirki kendini cennete sanirsin   ve sadece Nehrin  daglarin yamalarindan kivrila kivrila akisina kaptirirsin alip gitmistir suruklenirsin...
tikli bir yura gibi  inanilmaz huzurlu ve mutlusnudur..  Yüregin sigmaz kabina  kelebekler gibi ucup gidersin nehrin akintisinda... yukselirsin gökyuzune dogru...

ve bir hayal aleminde dolastigini sanirsin yada ruya ama farkli bir mutluluk denir bunun adina cümle kurmasin....

iste öyle birsey seni sevmek sevgili...

Bazende ucsuz bucaksiz  zirveler doruklara yukselerirsin... en ucra köselerde belkide kartalar sahinler gibi iste

okadar magrur bir okadar sevdali ...Ve senden zengini senden mutlusu yoktur iste"

Belkide cebinde uckurusun bile olmadigina sukredersin..  Ama dünyanin en zengini en mutlusu sensindir bilirsin..

sevmek böyle birsey azizim... Seni sevmek bulutlarin yagmura dönüsümü dalgalarin kumsali sevisi gibi  sorma bana anlatamam..

Sigaramin dumani gibi

Cümleler kuramam   anlatamam..

Kelimeler tukenir yutkunurum...

Sorma sevgili sevgimin karsinda kücülürsün  hele sen hic sorma..
...

Cünku seni sevmenin tarifi yok kitabi yok yazari cok  anlatimi yok be gülüm.. Yok...
Tek kelime BASITCE BIR SONBAHAR HÜZNÜ GIBI SEVDIM ISTE "

SEVDIM...

04-10-2021
LaLe/MaSaL

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

oorka likes this post

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

BASITCE BIR SONBAHAR HÜZNÜ GIBI SEVDIM ISTE "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni sevdim,çok sevdim ve hala seviyorum...
» Sonbahar Ayıraçlar,
» KIRGINIM ISTE
» İşte Osmanlı
» iste itiraf...