Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?

3 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? Empty
MesajKonu: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 3:12 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BIR SEVDA MASALI

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
melek
Süper Üye
Süper Üye
melek

MesajKonu: Geri: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 11:26 pm

GÜNAYDINNNLARRR MASMAVİ MASAL DİYARI
http://www.blogcu.com/bluepoison
Göktürkm
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 11:48 pm

Günaydın...
Arda
Seruvenci
Seruvenci
Arda

MesajKonu: Geri: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 2:37 pm

Göktürkm
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 4:23 pm

Galiba iyi sabahlar demeliyim. Uyandım, çünkü deprem oldu... Sonrasında bilgisayarı açtım. Baktığım sayfa tahmin edeceğiniz gibi, Kandilli Rasathanesi Araştırma Enstitüsü'nün "Ülkemizde Son Depremler" sayfası. Yanılmamışım; deprem olmuş!.. O kadar çok yazıyor ki deprem olan yerler listesine baktığınızda "Bala - Ankara !.." Başka bir yer yazmıyor adeta zaten.. Son bir haftadır sürekli oluyor.

Sanırım 5.5 miş büyüklüğü !

Birtengri beterinden ve tüm afetlerden saklasın.

En son tarafından Çarş. Ara. 26, 2007 10:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 4:35 pm

hayirli sabahlar
gokturmen bey evet bende yeni duydum cok uzuldum allah yardiciniz olsunn kotu bir sey olmadigi habarlerini aldik sevindik insallah yanilmiyoruzdur
saygilar efendim...

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

Göktürkm
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 10:45 pm

Günaydın Bir Sevda Masalı..Sallantılar içinde Smile herkese güzel ve olumlu şeylerin olduğu bir gün diliyorum.

Herşeyimiz Birtengri'ye emanet.. Ülkemizi ve ulusumuzu felaketlerden emin eylesin.

Allah Allah (amin)

En son tarafından Perş. Ara. 27, 2007 7:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
melek
Süper Üye
Süper Üye
melek

MesajKonu: Geri: HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?   HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 11:29 pm

Hayırlı bir güne başlamamız temennisindeyiz biiznillah.sabah evden çıkarken öğrendim.geçmiş olsun ve YÜCE RABBİMİZ beterinden korusun inşALLAH.
http://www.blogcu.com/bluepoison

HER DOGAN YENI GUNE BIR GUNAYDINLA BASLAYALIM?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENI BIR GUNE GUNAYDIN
» Sevgi Dolu Bir Güne
» slm ben yeni üye oldum :)
» YENİ HALİ
» Yeni öğrendim!