Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

GÖRMEDEN SEVDiM-

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

GÖRMEDEN SEVDiM- Empty
MesajKonu: GÖRMEDEN SEVDiM-   GÖRMEDEN SEVDiM- I_icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 4:36 pm

GÖRMEDEN SEVDiM-

Bukez başkaydı, eLLerinden önce yüreğini tutup yüreğimi yüreğine kenetLedim.. Ellerinin sıcakLıgından önce yüreğinin sıcakLıgını hissettim.. GözLerini görmeden, onLara bakmadan gözLerinde kayboLmayı öğrendim.. Ve ben seni görmeden sevdim..KayboLmuş yüreğimi yüreğinde buLdum!

Oysa ben en güzeL şarkıLarı senin sesinden dinLiyordum Seni Seviyorum dediğinde.. O kadar güzeLdi ki yüreğin ayrıLık hiç akLıma geLmiyordu. Sanki hiç bitmiyecek gibiydi bukez.. Çok inanmıştım sonsuza dek sürecegine hep benimLe kaLacagına.. Meğersem ben yine yanıLmıştım..Ve sen sevdiğim kenetLenmiş yüreğini acımadan yüreğimden söküp aLıyorsun.. Senin sevginLe aşkınLa kendine geLmiş bu yüreği Yedi tepeden aşağıya atıyorsun şimdi.. Yüreğinde ki uçurumLara rağmen yüreğinde kaLabiLmek için savaşıyorum seninLe.. Bir küçük daLdı sıkıca tutup sarıLdıgım sevgin, sonrasında kocaman bir ağaç oLmuştu göLgesinde dinLendiğim AŞKIN.. Oysa şimdi tutunmaya çaLıştıgım bütün daLLarını acımadan kırıp hoyratça savurup atıyorsun beni yüreğinden.. Sen uzatmasan da daLLarını ben yeniden uzanmaya çaLışıyorum AŞKIM dediğim ağacına.. Uçurumun kenarında dikenLi çaLıLıkLarın arasında senden kaLan sevgi kırıntıLarını yaşatmaya çaLışıyorum.. Bak, bakta gör küçümsediğin bu sevgi ne zorLukLarLa başedebiLiyormuş..

Sevgide Aşkta çünküLer, amaLar, keşkeLer oLmamaLı özgürce tadında yaşanmaLı her şey.. Arkana bakmadan çekip gittiğin bu yoLda bekLiyorum seni.. Dönüp geLsen bir küçük sevgi daLı uzatsan ve sevgi yoksunLugundan kurumaya yüz tutmuş AŞK ağacımızı yeniden sevgimizLe suLayıp yeşertsek.. Yarıda bıraktığın masaLımızı yeniden mutLuLukLa sona erdirsek oLmazmı??? DikenLerin arasında kayboLmuş yüreğimLe geLeceğin günü bekLiyorum..
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

GÖRMEDEN SEVDiM-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni sevdim,çok sevdim ve hala seviyorum...
» SENİ SEVDİM BEN...
» BEN SENİ SEVDİM Mİ?
» BEN SENİ ÇOOK SEVDİM ......
» BENSEN COK SEVDIM