Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

BENIM MASALIM

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BENIM MASALIM Empty
MesajKonu: BENIM MASALIM   BENIM MASALIM I_icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 8:56 am

Benim Masalım

Hani hikayeler vardır;şatoların,prenslerin,prenseslerin olduğu aşk hikayeleri.yakışıklı prens,güzeller güzeli prensese aşıktır.bir dediğini iki etmeyen uşakları,güzel elbiseleri,pahalı takıları olan prenses ise prensi sadece bir oyuncak gibi görüyordur bu hikayelerde.
Birde,prense deliler gibi aşık olan köylü kızı olur.köylü kızı onlarca zorluğa katlanmak zorundadır prense kendini göstermek için...en sonunda prens köylü kızını fark eder ve zamanla ona aşık olur.prenses ise prensin hayranlığını geri kazanmak için köylü kızına köle hayatı yaşatmaya çalışır.ama o ne yaparsa yapsın köylü kızı prensten,prenste köylü kızından vaz geçmez.
bu hikayelerin gerçek olmadığı gibi bir düşüncem olmuştur hep.ama ne yalan söyleyeyim yıllarca o kadar imrendim ki bu köylü kızlarına.uğruna ölebileceğim birisi olmalı hayatımda oda benim için aynı şeyi yapmalı.benim içinde bulunduğum hiçbir hikaye böyle sonlanmadı.devamını getirmemi isterseniz bundan sonrada böyle sonlanmayacak.
seveceğim,seviyorum da ama o hiç beni sevmeyecek.
belki evleneceğim,belki bir oğlum olacak.onun adını vereceğim ona.ona her seslendiğimde,her düşündüğümde,her gördüğümde o gelecek aklıma.her gece yatağa girdiğim,seni seviyorum diye avuttuğum,iyi günde kötü günde hep yanında olacağım dediğim kişi neden o olmadı diye düşüneceğim hep.ve cevabımı hemen bulacağım;
"her insan hak ettiği yere layıktır..."

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

BENIM MASALIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ANLAYANA BİR MASALIM VAR
» Masalım / Oyuncaklarım / Günahlarım
» BENIM TATLI MASALIM
» Senli Masalım Bitti mi Bilmiyorum...